Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Bazı eklentiler XGT İstatistik Sistemi ile çakışmakta

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

hasannakyuz

XGT Müşterisi
XGT Müşterisi
Web sitesi
www.balikhobim.com
Selamlar ;

Bir kaç tane kullanmış olduğum eklenti yüklediğimde forum da istatistik sistemi hata vermekte ve config.php den eklentılerı kapatarak sorunu duzeltmekteyım. bu ekletnılerın xgt istatistik eklentisi ile cakısmaması ıcın ne yapmalıyım yardım edersenız sevınırım.

netr0n

XenGenTr
Yönetici
XGT Admin
Web sitesi
netron.web.tr
Kullanıcı alanını tüm alanlarda renklendirme zaten istatistik eklentisinin içerisinde geliyor. Ekstradan onu neden kullanıyorsunuz ki. Kaldırın o eklentiyi öyle deneyin.

hasannakyuz

XGT Müşterisi
XGT Müşterisi
Web sitesi
www.balikhobim.com
sorun yaratan eklentılerı kaldırdım su anda zaten 1 saatır her hangı bır sunucu hata gunlugu gorunmemekte. İstatistik sistemi ile geliyor dediğiniz kullanıcı grup renklendırmeleri. Benim dediğim Rich username

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
XGT Master
Web sitesi
xenforo.gen.tr
sorun yaratan eklentılerı kaldırdım su anda zaten 1 saatır her hangı bır sunucu hata gunlugu gorunmemekte. İstatistik sistemi ile geliyor dediğiniz kullanıcı grup renklendırmeleri. Benim dediğim Rich username
Aynen o eklentiyi kullanmayın istatistik içinde mevcut o uygulama...

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
XGT Master
Web sitesi
xenforo.gen.tr
@hasannakyuz Mesaj içinde etiketlerde isimler renkli görünmüyor burda da gördüğünüz üzre.
Ancak o eklenti ile istediğiniz oluyor ise şunu bir deneyin.
Admincp >> Kurulumlar >> Xf seçenekleri >> [XenGenTr] Forum istatistik - Seçenekler >> Kullanıcı grup rengi >> Seçili olmasın ve eklentinizi kurup deneyin bakalım ne olacak...

hasannakyuz

XGT Müşterisi
XGT Müşterisi
Web sitesi
www.balikhobim.com
@hasannakyuz Mesaj içinde etiketlerde isimler renkli görünmüyor burda da gördüğünüz üzre.
Ancak o eklenti ile istediğiniz oluyor ise şunu bir deneyin.
Admincp >> Kurulumlar >> Xf seçenekleri >> [XenGenTr] Forum istatistik - Seçenekler >> Kullanıcı grup rengi >> Seçili olmasın ve eklentinizi kurup deneyin bakalım ne olacak...
Eklenti istatistik sistemi ile çakışmakta hocam, peki bunu extra.less içinde kod ile yapabilirmiyiz.

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
XGT Master
Web sitesi
xenforo.gen.tr
Eklenti istatistik sistemi ile çakışmakta hocam, peki bunu extra.less içinde kod ile yapabilirmiyiz.
Tamam onu anladım şu anlattığımı yapın ve eklentinizi tekrar kurun.