Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Başlık karakter,mesaj kelim,karakter sınırları - [XenMax] - Minimum Message Length -TÜRKÇE

XF 2.0 Eklenti Başlık karakter,mesaj kelim,karakter sınırları - [XenMax] - Minimum Message Length -TÜRKÇE 2.0.0

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Başlık karakter,mesaj kelim,karakter sınırları - [XenMax] - Minimum Message Length -TÜRKÇE - Xenforo başlık karakter,Mesajlarda kelime ve karakter sınırları belirtleyin.

Başlık karakter,mesaj kelim,karakter sınırları - [XenMax] - Minimum Message Length -TÜRKÇE
XenForo 2 için geliştirilen ve ücretsiz olarak dağıtılan bir eklentidir.​
Eklentinin görevi başlık ve mesaj içeriklerinde karakter ve kelime sayılarını sınırlamanıza olanak tanır.​
Eklenti özellikleri,
  • Mesaj içeriğinde en az kelime sınırı...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

eTiKeT™ eTiKeT™ bu eklentinin ayarlarını bir türlü ayarlayamadım ben sadece konulara cevap yazarken minimum yazılacak mesaj uzunluğu 8 karakter olsun istiyorum nasıl yapabilirim?

eTiKeT™ eTiKeT™ bu konu hakkında net bir cevap alamadım ? Sorum : bu eklentinin ayarlarını bir türlü ayarlayamadım ben sadece konulara cevap yazarken minimum yazılacak mesaj uzunluğu 8 karakter olsun istiyorum nasıl yapabilirim?

Merhaba, bu soruyu anlamadım.

Screenshot_1.png

Ters mantıkla mı sorulmuş yoksa bana mı öyle geliyor?
Bir grubun izinlerine girdim ve o gruba mesaj sınırlaması vermek istiyorum.
Evet dersem ne olur, Hayır dersem ne olur?

Açıklayabilirseniz memnun olurum.

Teşekkürler..

İndirdim kurdum. Başlıkta 100 kelime limitini aktif etmiştim ama uye konuya post atarken de min 100 kelime istedi. Ben mi yanlış bir şey yaptım acaba.Şimdilik kaldırdım eklentiyi.

Bu eklenti acaba Xen 2.1 İçin geçerlimi?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.