Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

başlangıç sayfasını index.html olarak yapma

yardimedin

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
merhaba sitenin başlangıç sayfasını yani www.siteadi.com xenforoda bağımsız olarak ilk index.html olarak açılmasını istiyorum index.html reklam yayınlayacağım
önceki konulara baktım

DirectoryIndex index.html

üsteki kodu denedim fakat ilk html olarak açılıyor fakat sitenin index.php dosyasına ulaşamıyorum üst linkten ketogori linkine tıklayınca girebliyorum sonra anı ketogori içerisindeyken üst menudeki anasayfa ve forumlara tıklayınca yine forumların anasayfasına gidemiyorum yardım edin lütfen önceki konulara baktımda büsürü kişi konu açmış fakat onlarda bulamamış

Merhaba,

DirectoryIndex index.html kısmını xenforo’nun kurulu olduğu kısıma yazarsanız direk olarak index.php anaplan sayfanızı index.html olarak açamaktadır. Yani Şöyle birşey yapabilirsiniz ilk olarak normal bir klasör oluşturup içerisine index.html ekliyebilirsiniz.

Merhaba,

DirectoryIndex index.html kısmını xenforo’nun kurulu olduğu kısıma yazarsanız direk olarak index.php anaplan sayfanızı index.html olarak açamaktadır. Yani Şöyle birşey yapabilirsiniz ilk olarak normal bir klasör oluşturup içerisine index.html ekliyebilirsiniz.

gene olmadı DirectoryIndex reklam/index.html klasor oluşturup .htaccess tanıttım fakat ilk olarak index.htmlden açıyor ketogorilere giriyor fakat xenforunun anaforumunu göremiyorum logoya tıklayınca yine index.html yönlendiriyor özelden bir bakabilir misiniz? çözümünü burada paylaşırız yine

Xe
gene olmadı DirectoryIndex reklam/index.html klasor oluşturup .htaccess tanıttım fakat ilk olarak index.htmlden açıyor ketogorilere giriyor fakat xenforunun anaforumunu göremiyorum logoya tıklayınca yine index.html yönlendiriyor özelden bir bakabilir misiniz? çözümünü burada paylaşırız yine
xenforonun kurulu olduğu httacces kullanmayın reklam klasörünün içerisine htacces ataması yapınız

Admin panelde site url yi siteniz.com/index.php olarak değiştirip bir deneyin.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.