Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Banner ve Chat Nasıl Eklerim?

youngwolf

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
merhaba.öncelikle aranıza yeni katıldım.xenforo kullanmayı yeni öğreniyorum.forum ana sayfasına chat eklemek istiyorum ve reklam banner eklemek istiyorum.detaylı olarak bu konularda nasıl yardım alabilirim forumda aradım bulamadım.xenforo 2.0.10 kulanıyorum.

Nasıl yapılır ? Banner ve Chat Nasıl Eklerim?

evet başkan.ama ondan önce acil olan favicon ekleme olayı:)page sayfasında nereye hangi kodu eklemem gerek?ftp de faviconu hangi klasöre atıcam?

Admincp->Görünüm ve Diller->Tema Özellikleri->Temel Seçenekler alanına gelin Favicon URL alanına FTP ana dizine attığınız dosyanın tam adını yazın.
emeğine sağlık başkan.bendeki sorun şu.foruma cpden girip hangi bölüme hangi kod ile reklam banner ekleyebilirim? onu bulmadım.bir siteden banner aldım sağ klik görseli kaydet.sonra postimage sitesinde çevirdim ama o elimdeki linki forumda panelde hangi bölüme eklersem ana sayfamda banner olarak çıkıcak onu bulamadım.bendeki linke kodlarmı eklemem gerek? yada nereye eklersem ana sayfamda banner olarak gözükücek onu çözemedim:) yardımcı olurmusunuz rica etsem?

Şablonu düzenle: PAGE_CONTAINER

bu alana ekledim diğer hiç bir yerde olmadı.buraya ekledim oldu.bu banner uzunluk genişlik ayarını nasıl yapıcam şimdi onu bulmam lazım:)kısa kaldı arada

Şablonu düzenle: PAGE_CONTAINER

bu alana ekledim diğer hiç bir yerde olmadı.buraya ekledim oldu.bu banner uzunluk genişlik ayarını nasıl yapıcam şimdi onu bulmam lazım:)kısa kaldı arada

Banner için kullandığınız örnek kodu veririmisiniz.

evet başkan.ama ondan önce acil olan favicon ekleme olayı:)page sayfasında nereye hangi kodu eklemem gerek?ftp de faviconu hangi klasöre atıcam?

Admincp->Görünüm ve Diller->Tema Özellikleri->Temel Seçenekler alanına gelin Favicon URL alanına FTP ana dizine attığınız dosyanın tam adını yazın.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.