Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XF 2.1 Eklenti Banlanan Üyeleri Gösterme Eklentisi - [Türkçe Çeviri]

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Necro

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Necro Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Banlanan Üyeleri Gösterme Eklentisi - [Türkçe Çeviri] - Banlanan üyelerin banlandığını forumun belli bölümlerinde gösterir.

Selamlar arkadaşlar. Bu piyasada yeni sayılırım. Bugün sizlerle Türkçe çevirisini yapmış olduğum bir eklentiyi paylaşacağım.

İşbu eklenti, Xenforo.com'da ücretsiz olarak indirilebilmektedir, ancak dili İngilizce. Pek fazla ayara sahip değil ancak XenForo.Gen.TR'ye katkı sağlamak amaçlı sizler için Türkçe'ye çevirdim.

Benden çevirmemi istediğiniz eklentiler olursa tarafıma ulaştırırsanız çevirmekten keyif duyarım.

---

Eklenti nedir? Ne işe...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

demo gorebılme sansımız var mı?

eklentının farklı bir fonksıyonu varmı bılmıyorum ama bunun ıcın bir eklentıye gerek yok zira ben eklentısız yaptım.

Ekli dosyalar

• 01.jpg
    01.jpg
    187 KB · Görüntüleme: 38
ustam kuramadım yardımcı olurmusunuz

yasaklı grupu kurmak daha sağlıklı.. emeğine sağlık yinede

Bu kaynak artık kaldırıldı ve indirilemez.

Eklenti xenforo.com'da olan bir eklenti burada izinsiz yayınlanması yasaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.