Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü appify eklentisini silince site bozuluyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

retrodogukan

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Sitenin mobil uygulamasını yapmak için appify eklentisini yükledim, tabii site sorunlu oldugu için bende de eklentinin sonlarına doğru ngnix 504 hatası verdi. Admin panelinde eklenti kurulu görünmüyor ama sitemin bazı yerlerinde ve admin paneli soldaki listede yüklü görünüyor. Dosyalarını sildiğimde de, sitede beklenmedik hata uyarısı veriyor. Bunu nasıl temizce silebilirim?

Çözüldü appify eklentisini silince site bozuluyor

Sorun tamami ile eklenti ile kaynaklıdır,yapısında bulunan hatalardan dolayı bu şekilde kalmaktadır. Eklenti kaldırılmıştır..
Lütfen bana vermiş olduğunuz şifreleri değiştiriniz..
Sorun tamami ile eklenti ile kaynaklıdır,yapısında bulunan hatalardan dolayı bu şekilde kalmaktadır. Eklenti kaldırılmıştır..
Lütfen bana vermiş olduğunuz şifreleri değiştiriniz..

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.