Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ücretli Apocalypse - SMS Onaylı Üyelik sistemi - SMS Confirmation

Apocalypse - SMS Onaylı Üyelik sistemi - SMS Confirmation
SMS Onaylı Üyelik Sistemi, üyelerinizin telefon numarasını doğrulamak için SMS gönderimi ve oluşturulan kodu panel üzerinden girerek doğrulanması prensibine dayanmaktadır.

Genel bakış Özellikler Telif hakkı Güncellemeler (6) Yorumlar (1) Forum konusu

Eklentiyi selim den satın almıstım vakti zamanında, kullanıyorum sorun yaşamadım açıkçası. Burada görmek destek alabilmek çok güzel. En kısa zamanda tc kimlik eklentiside güncelleyip burada görürüz inşallah çünkü o eklenti içinde bir çok lisanslı destek mağduru tanıyorum, başta ben olmak üzere..

güzel hayırlı olsun.

Allah için birisi şu ürünü satın almama yardımcı olabilir mi destekden kaç kez yazdım iletişime geçin diyor ödeme profili falan diyor anlamadım gitti whatsapp daha akıcı bir satış kanalı olmasını diliyorum... Çok karmaşık.

Allah için birisi şu ürünü satın almama yardımcı olabilir mi destekden kaç kez yazdım iletişime geçin diyor ödeme profili falan diyor anlamadım gitti whatsapp daha akıcı bir satış kanalı olmasını diliyorum... Çok karmaşık.
Mail sistemi spamlar yüzünden bir kaç gündür kapalı ne yazık ki. Ödeme konusunda ise paypal sorununu biliyorsunuzdur . Dm ile iletişim kuruldu sizle.

merhaba

bu eklenti üyelerin mail yerine telefon numarasiyla kayit olabilmesi icin mi dogrumu anladim

Hayır, bu eklenti herhangi bir şekilde foruma kayıt olmuş olan kullanıcıların SMS doğrulaması ile farklı bir kullanıcı grubuna oto olarak taşınarak onlara özel ayrıcalıklar yada benzeri uygulamalar yapan eklentidir, yan burada olduğu gibi eger telefonunu girip profilini doğrulamazsan XXX alanlarında mahrum kalırsın gibi, gibi.
Ek olarak SMS dogrulamasını kayıt esnasında isteyerek telefon numarası girmeyen kullanıcıları da kayıtlarını kabul etmeye bileceğiniz bir eklentidir.

eTiKeT™ tarafından SMS Onaylı Üyelik sistemi - SMS Confirmation için yeni bir güncelleme mevcut.

SMS Onaylı Üyelik sistemi - SMS Confirmation 1.3.1

Öne çıkanları güncelle

1.3.1 Güncellemesi
Onaylanmamış bir kullanıcı artık SMS sistemini kullanarak doğrulama yapamaz.​
XF Seçenekleri alanında liste sıra değişim yapıldı.​

Değişiklik Günlüğünü Tamamla

1.3.1 Güncellemesi
Onaylanmamış bir kullanıcı artık SMS sistemini kullanarak doğrulama yapamaz.​
XF Seçenekleri alanında liste sıra değişim yapıldı.​

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinin...

eTiKeT™ tarafından Apocalypse - SMS Onaylı Üyelik sistemi - SMS Confirmation için yeni bir güncelleme yayınlandı.

Apocalypse - SMS Onaylı Üyelik sistemi - SMS Confirmation 1.3.2

Öne çıkanlar

1.3.2 güncelleme detay;
asc_account_sms isimli şablon güncellemesi.​
asc_account_phone isimli şablon güncellemesi.​
asc_notice_confirm_sms isimli şablon güncellemesi.

Değişiklik Günlüğünü

1.3.2 güncelleme içeriği
Kullanıcıların gelen SMS ile profillerini doğruma alanında yaşanan sorun giderildi.​

eTiKeT™ tarafından Apocalypse - SMS Onaylı Üyelik sistemi - SMS Confirmation için yeni bir güncelleme yayınlandı.

Apocalypse - SMS Onaylı Üyelik sistemi - SMS Confirmation 1.4.0

Öne çıkanlar

1.4.0 Değişm ve geliştirmeleri;
SMS Onaylı kullanıcılar listesi eklendi;​
SMS doğrulama adımlarında iyileştirmeler yapıldı.​
Opsiyonlar için sayfa başına listelenecek kullanıcı sayısı eklendi.​

Değişiklik Günlüğünü

1.4.0 günlüğü;
Değiştirilmiş şablonlar;​
xgtSmsOnayli_listesi
xgtSmsOnayli.less
asc_account_phone

eTiKeT™ eTiKeT™ Yenileme maliyeti ne demek? 1 Yıl sonra eklentiyi kullanamıyor muyuz? Yani 1 yıllık aktif mi olmakta 35 dolara?

Kullanım hakkı ömür boyudur, eğer 1 yıl sonra eklentiyi güncellemek isterseniz (güncel versiyonu var ise) bu ödemeyi yaparal 1 yıl daha güncelleme hakkı kazanırsınız.

Ürün Bilgisi

XenForo 2.2 SMS Paketi
Satıcı
eTiKeT™
Yayın tarihi
Son Güncelleme
100% 5.00 yıldız 1 değerlendirme

Fiyatlandırma bilgisi

1 Yıl
1,100.00 ₺
Yenileme maliyeti
550.00 ₺

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.