Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Ana sayfada sohbet ve istatistik düzeni

Kasper

xFanatik
Kullanıcı
merhaba arkadaşlar xenforo destek sitesinde istatistikler sağ bölümdeki online üyeler vede altındakilerin üstünde olmuş bense sitemde chat vede istatistikleri kullanıyorum ama sağ bölümdeki online üyeler vede diğer sağ alt bölümün onlarla birlikte yan yana oluyor bense burdaki gibi istatistikler vede chat sağ bölümdekilerin üstünde olsun istiyorum.
destek sitesinin kulandığı Brivium Modern Stastistic de o özellikler varmış bundan dolayı kolayca yapılmış ben ise
siteme bu düzenlemeyi nasıl yapabilirim temade fault tema

Moderatör tarafında düzenlendi:
İstatistiklerde posizyon konumu belirleyebiliyorsunuz.Bu aladan manel olarak ayarlamayı seçin ve temanızın PAGE_CONTAINER isimli şablonunda bulun

Kod:
<xen:include template="ad_above_content" />

Üstüne ekleyin.

Kod:
<xen:hook name="vietxf_advanced_forum_statistics" />

Yukarıda verilen kodu aynı zamanda aşağıdaki;

Kod:
<xen:hook name="vietxf_advanced_forum_statistics" />

Kullandığınız temada ad_above_top_breadcrumb şablonunada ekleyebilirsiniz.

Malesef her iki yöntemide denedim yinede aynı istatistiklerin sağında hala sağ bölümler alta geçmiyor yanında kalıyor benim istediğim ise istatistiklerin komple yayılması

cyber-crack cc.png

Benim İstediğimse bu şekilde olması sohbet vede istatistik bu şekilde gözüksün
sağ bölümlerdekilerse altında kalması

cyber-crack cc.png

Son düzenleme:
Bu zaten eklenti ayarlarında mevcut. Seçenekler kısmına gelin. En aşağılarda VXF - Advanced Forum Statistics bölümüne tıklayın. En alt kısımda bulunan position kısmını aşağıda resimde gördüğünüz gibi ayarlayın.

netr0n_xenforo_istatistic.JPG

Örnek Görünüm:

netr0nxf.JPG

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.