Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü An error occurred while the page was being generated. Please try again later.

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://www.wmexe.net
tasıma sonrası bu hatayı alıyorum, db kullanıcı adı vs doğru forum acılıyor ama ana sayfada bu uyarı cıkıyor.

An error occurred while the page was being generated. Please try again later.

yalnız yedeği zipleyip zar zor gerı yukledım sanırım tam yuklenmedı ya da eksık hatalı yuklendı bılmıyorum.

Çözüldü An error occurred while the page was being generated. Please try again later.

sorun cozuldu, tahmın ettıgım gibi alınan .sql yedegının tam ve eksıksız bır sekılde gerı yuklenmemesınden dolayı kaynaklanıyormus.
session tablosunu boşaltıp tekrar bir kontrol edin bakalım.

sorun cozuldu, tahmın ettıgım gibi alınan .sql yedegının tam ve eksıksız bır sekılde gerı yuklenmemesınden dolayı kaynaklanıyormus.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.