Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Alt Etki Alanı Dns Kısmını Nasıl Kaldırırım?

Whm erişiminiz varmı paylaşımlı hosting ise firmaya yazın düzeltirler.

Whm erişiminiz varmı paylaşımlı hosting ise firmaya yazın düzeltirler.
Whm erişimim var. Bunu kendim yaparak bu tür sorunların çözümü öğrenmek benim için daha faydalı. Firmaya halletirebilirim tabi ama bir anlamı yok.

Whm üzerinden ilgili adımlardan silebilirsiniz ozaman. Çözümü gayet net anlattım.
Ssh üzerinden ise kod deneyebilirsiniz.

Anlatım.

Teşekkürler inceledim ama orada yukarıda resimde işaretlediğim etki alanı listede yok.

Teşekkürler inceledim ama orada yukarıda resimde işaretlediğim etki alanı listede yok.
SSH gerektiren işlem olduğundan sizin yapmanız mümkün değil. Yanlışsam düzeltin; siz reseller hizmeti alıyorsunuz değil mi?

Reseller hizmetlerinde ssh erişimi olmaz, ssh'dan kolayca bu sorun düzeltilir. Erişiminiz varsa belirtin yöntemleri size ileteyim, erişim yoksa host firmasına talep açın işlem yapabilirler.

SSH gerektiren işlem olduğundan sizin yapmanız mümkün değil. Yanlışsam düzeltin; siz reseller hizmeti alıyorsunuz değil mi?

Reseller hizmetlerinde ssh erişimi olmaz, ssh'dan kolayca bu sorun düzeltilir. Erişiminiz varsa belirtin yöntemleri size ileteyim, erişim yoksa host firmasına talep açın işlem yapabilirler.
Erişimim var hocam.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.