Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Alıntılı yada Cevaplanmıs Mesajlarda Vıdeoların Actıon Bara Sarkması

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Sota

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Mobılde Boyle Bır Sorun Yok ama Masaustu Surumde Bu Sorun Olusmakta

Sorun Ekledıgım Ekstra Kodlarda yada Eklentılerde mı Dıye Dusunurken Sızdede Aynı Sorunun Oldugunu Gordum

Cozumunu Bılen Arkadaslar Paylasırsa Sevınırım.

Ekran Alıntısı 2.PNG
Ekran Alıntısı.PNG

Sımdı Formattıgım Notebook Deneme Yapıyorum Aynı Sekılde Sarkma Var Chrome Son Surum Denıyorum

Kendı Forumumda Olan Baska Arkadaslarda Aynı Durumda Sıkayetcı

Ekran Alıntısı.PNG

Eyvallah Netron Hocam
Mobil surumde sikinti yok
Tam surumde bu sikinti

Bu sorunu bende yaşıyorum az önce aldığım ekran görüntüsü çözüme ulaşınca bizi bilgilendirir misiniz? netr0n netr0n

sorun.png

Link verirmisiniz canlı bir bakalım.
Sorun ile siz karşılaşmazsınız çünkü aynı cihaz da bile başka browser ile denediğim de sorun yok ama nedense sürekli kullandığım browser da sıkıntı var.

Bazen sorun oluyor 10 dakika sonra bakıyorum normal başka zaman tekrar aynı sorun ama herkesi etkilemiyor garip bir sorun.

Sorunu göremeyince tam olarak birşey söylemek zor ama aşagıdaki kodu extra.less şablonuna ekleyip bir deneyin bakalım,

Kod:
.bbCodeBlock--expandable .bbCodeBlock-expandContent {
    overflow: hidden !important;
}

Son düzenleme:

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.