Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Alıntı problemi

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Alfredo

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar, forumum da 1.4.x kurulu. Sorunum ise şu ki, bir mesajı alıntı yaptığımda, verdiğim yanıt alıntı yaptığım mesajla birleşiyor, bunu nasıl çözebilirim ?

Site ismi paylaşmak istiyorum. Anlayışla karşılarsınız umarım. Sorunum bu şekilde, yazdığım cevap alıntının içine gidiyor. Screenshot_5.png

Saygı duyarız demek ki bir sebebi vardır bu durumun.
Muhtemelen şablonlar ile ilgili bir hata default temanız da durum aynımı kontrol edermisiniz...
Çok teşekkür ediyorum gösterdiğiniz anlayış için. Sayenizde sorunumu da çözdüm, default temanın bb_code_tag_quote şablonunu kopyaladım ve kullandığım temanın bb_code_tag_quote şablonuna yapıştırdım ve sorun çözüldü. Teşekkürler.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.