Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü aldığım eklenti çalışmıyor yardım

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

airmert45

Yeni kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://insanasor.com/
xengentr den daha fazla konu göster eklentisi satın aldım lisansı indirdim kurdum fakat sitem de eklenti gözükmüyor yani çalışmıyor yardım edin lütfen

Çözüldü aldığım eklenti çalışmıyor yardım

Ugur Ugur forum yöneticisine özel mesaj atarsanız eklentinin kurulumu için destek alabilirsiniz. Eklenti de herhangi bir sorun yok. Kurulum desteği talep ediniz.
Ugur Ugur forum yöneticisine özel mesaj atarsanız eklentinin kurulumu için destek alabilirsiniz. Eklenti de herhangi bir sorun yok. Kurulum desteği talep ediniz.

Çözüm
Hostinginiz php tetikleyici ayarları ve site sisteminizin performans kısmından php tetikleyicilerin seçilmesi lazım.. bir arkadaşın sitesi güncellendikten sonra aynı şekilde zamanlanmış görev çalışmama durumu olmuştu belki alakası olabilir diye yorumu bırakıyorum..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.