Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Alaturka  Themes 2.2.9

XF 2.2 Style Alaturka Themes 2.2.9 2022-12-10

Bu TEMA XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Iyide hocam paylasilan xml nin, demodaki tema ile alakasi yok.. Ben demodaki temanin xml sini istiyorum.. :)

Bi zahmet..

gecitli gecitli hocam temanız çok güzel elinize sağlık. Benim sormak istediğim konu şu footerda sadece aşağıdaki gibi bir alan olmasını istiyorum nereden düzenleme yapabiliriz. Yani tek 1 satır footer benim için yeterli.
Bir de son sorum forumu 1 tık daraltsak onun işlemi nasıl yapılabilir? Şimdiden teşekkürler.
1698515993415.png

gecitli gecitli hocam temanız çok güzel elinize sağlık. Benim sormak istediğim konu şu footerda sadece aşağıdaki gibi bir alan olmasını istiyorum nereden düzenleme yapabiliriz. Yani tek 1 satır footer benim için yeterli.
Bir de son sorum forumu 1 tık daraltsak onun işlemi nasıl yapılabilir? Şimdiden teşekkürler.
Ekli dosyayı görüntüle 24388
Ayarlarda var imiş buldum. Sadece az daraltması kaldı.

Mobilde alt kategoriler gözükmüyor masaüstü de gözüküyor varmı bir öneriniz teşekkürler
gecitli gecitli

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.