Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Alaturka  Themes 2.2.9

XF 2.2 Style Alaturka Themes 2.2.9 2022-12-10

Bu TEMA XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Merhaba, Logoyu hiçbir şekilde büyütemedim. bilmediğim bir yolu var mı acaba. yardımcı olabilir misiniz
Çözdüğünüzü buraya yazabilirsiniz, yardım konularını raporlamayın lütfen.

Güncelleme yaparken neye dikkat etmem gerekiyor.
İşlemi nasıl yapmalıyım.
Temanın üzerine yükle
Eğer kurulu bir temanın üzerine bu temayı yazdıracak olur iseniz, Eski güncellenmesi gereken alanlar güncellenir,yeni şablonlar bu temaya eklenir.
Bu alanı eski temanızı güncellemek için kullanabilirsiniz.

Temanın üzerine yükle
Eğer kurulu bir temanın üzerine bu temayı yazdıracak olur iseniz, Eski güncellenmesi gereken alanlar güncellenir,yeni şablonlar bu temaya eklenir.
mevcuttaki temaya güncelleme yaptım ancak eski ayarların hepsi gitti.

Temanızı çok beğendim. Emeğinize sağlık böyle güzel hizmetlerin devamını dilerim. İyi forumlar.

Merhaba bir yanlışlık olmalı tema sizin ayarlarınıza müdahale etmez?
mevcuttaki logom da dahil olmak üzere alttaki şekilde temanın üzerine yükleme yaptım dediğiniz gibi. bilmiyorum neden oldu ben mi yanlış yaptım ama. dediğin şekilde yaptım logo ve diğer ayarlar sıfırlandı. tekrardan tüm ayarları ve logoları geri yükledim.
Temanın üzerine yükle

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.