Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Adsense reklamları an itibariyle durdu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Tanner

xFanatik
XGT Kullanıcı
Kullanıcı
merhaba sevgili arkadaşlar, 15 gündür adsense reklamları yayınlıyorum sitede çok şükür baya bir tıklamada vardı, bugün sabah reklamlar çıkıyordu ama öğleden sonra reklamlar gözükmüyor sitede, hiç bir şeyde sorun yok, reklamları ellememiştim bile, 15 gündür aktif duran reklamlar acaba neden dursun? işte resimde gördüğünüz gibi reklamı seçmişim mauseyle kırmızya almışım hepsi böyle gözükmekte, gün içinde 1-2 kez bir kaç saniyelik geldi kaçtı, adsense geribildirim gönderdim 2 kez cevap yok, bana reklamlar durdurudlu diye bir bildirimde gelmedi, adsense hesabım da aktif, herşey olunda peki acaba neden durduk yere reklamlar böyle oldu ki? Screenshot

eTiKeT™ eTiKeT™ , emirrasit emirrasit , Ugur Ugur , mkucuksari mkucuksari abiler bir çözüm lütfen deliricem

Son düzenleme:
Adsense bu sistemi tamami ile kendi yönetiyor,aslında bir sorun değil bu kime neyi ne zaman nerde göstereceklerini iyi biliyorlar. Site linkini profiline ekleyin bakalım bizde görünüyormu reklamlarınız.
Birde reklamlara kendiniz tıklamayın bu gibi aldatıcı tıklamalar google gözünden kaçmıyor ve sizi kısıtlayabiliyor.

eTiKeT™ eTiKeT™, ustam reklamlar kimseye gözükmüyor şuan, ben tıklamıyorum aksine kendim reklamları görmemek için üye kriterlerinden reklam eklediğim günden beri yönetici yetkisini görmezden gelmişim işte sitem SHARESES.COM

Sitenizde film ses dosyaları paylaşıyorsunuz gördüğüm kadarıyla. Normalde Google bu tür sitelere reklam vermez. Reklama başvuru yaptığınızda da aynı içerik mi vardı acaba Google sitenizi nasıl kabul etti?

Sitenizde film ses dosyaları paylaşıyorsunuz gördüğüm kadarıyla. Normalde Google bu tür sitelere reklam vermez. Reklama başvuru yaptığınızda da aynı içerik mi vardı acaba Google sitenizi nasıl kabul etti?
tabiiki, yoksa boş siteye reklam verecek değil herhalde, ve nihayet sitenin isminden de görüldüğü gibi shareses yazmakta, ayrıca az önce doğrulama PIN numarası bulunan zarfı getirdi postacı, 11 mayısta göndermişlerdi, hesabı da doğruladım ama halen reklamlar gözükmemekte

arkadaşlar yok mu bunun bir çözümü? çok zor durumdayım bir yardım lütfen, sorun neden kaynaklı olabilir?

İsterseniz eklediğiniz kodları silin ve yeni bir kod açın. Onu ekleyin. Ama bana kalırsa banlanmış da olabilirsiniz

htsumer htsumer, hayır, r10 da dünden beri tartışmalar var, genel sorun, çoğu site şuan muzdarip sanırım google güncelleme getirmiş sisteme fix çekmesini bekliyoruz artık

Nisan itibaren komple değişti. Eski sistemler bitti. Sıralamalar bile değişti. Organik siteler artık hak ettiği yerlerde duruyor hile ilr seo planları ile önlerde olanlar kan kaybediyor. Özgün ile kopyalar tektek değişiyor. Tam bir yapay zeka sistemde.
Tools bile depişti. Çok kazanclar orta seviyelere düştü. Bu işi artık gerçek webmasterler yapacak.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.