Adsense Adblock Eklentiniz Güncellenmeli

Tevfik

XGT Müşterisi
XGT Müşterisi
Web sitesi
hayvanlar.net
Merhabalar, bu eklentiyi ben kullanmıyorum ama sizin sitenize girdiğimde xenforo.gen.tr de durduruyorum, ama bir konu içine girdiğimde sürekli karşıma reklam engelleyici eklentisi çıkıyor. Normalde anasayfada durdurdum ama gel gelelim konu içlerinde yine aynısını veriyor.

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
XGT Master
Web sitesi
xenforo.gen.tr
Merhabalar, bu eklentiyi ben kullanmıyorum ama sizin sitenize girdiğimde xenforo.gen.tr de durduruyorum, ama bir konu içine girdiğimde sürekli karşıma reklam engelleyici eklentisi çıkıyor. Normalde anasayfada durdurdum ama gel gelelim konu içlerinde yine aynısını veriyor.
Şimdi anlamadım bizdemi sorun var ekletide mi ?

Tevfik

XGT Müşterisi
XGT Müşterisi
Web sitesi
hayvanlar.net
@eTiKeT™ sizde problem olduğunu düşünmüyorum. xenforo.gen.tr de adblock durdurdum, hiçbir sıkıntı yok. Ama şu an bu konu içerisine girdiğim de yeniden adblock kapat diyor sürekli böyle yapıyor.

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
XGT Master
Web sitesi
xenforo.gen.tr
@eTiKeT™ sizde problem olduğunu düşünmüyorum. xenforo.gen.tr de adblock durdurdum, hiçbir sıkıntı yok. Ama şu an bu konu içerisine girdiğim de yeniden adblock kapat diyor sürekli böyle yapıyor.
Açıkcası aynı eklentiyi kullanıyoruz bir fark yok ne yazık ki. Yani sitede kullanılan ile sizin kullandığınız aynı eklentidir. Sorun ne olabilir peki tarayıcı,çerez,tarayıcı ad blok eklentisi bunlarından bir isizde doğru çalışması engelliyor olabilir.

Tevfik

XGT Müşterisi
XGT Müşterisi
Web sitesi
hayvanlar.net
Hocam ben eklentiyi kullanmıyorum. Sizin anasayfada bir sorun yok adbloc eklentisini pasif ediyorum reklamlarınız gözüküyor ama konu içerisine geçtiğim zaman adblock'u yeniden pasif et diyor.

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
XGT Master
Web sitesi
xenforo.gen.tr
Hocam ben eklentiyi kullanmıyorum. Sizin anasayfada bir sorun yok adbloc eklentisini pasif ediyorum reklamlarınız gözüküyor ama konu içerisine geçtiğim zaman adblock'u yeniden pasif et diyor.
Anladım sorun bizim forumda,ama sonuç ve çözüm yine aynı yöntemde ne yazık ki. Benim gördüğüm bir sorun yok ve bu yönde evet bir kaç bildiri aldım ama çözüm ne yazık ki yine kendilerinde çıktı. Ya tarayıcı,çerez yada ilgili tarayıcı eklentisinde ötürü olduğunu gördüler hep.
Ben FF,chrome kullanıyorum ancak bir sorun yok ne bende. Ancak Chrome ad blok eklentisi kurulu değil.

Google ads alanı