Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Adres değişikliği yaptım ve 301 google sorunları yaşıyorum

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Mahir

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Yaklaşık bir hafta kadar önce adres domain değişikliği yaptım ve google a durumu bildirim search consoleda durumu güncelledim 301 yönlendirmesi yaptım. Ancak sürekli eski sitem index alıyor yeni indexleri bile eski site üzerinden alıyor. Yeni sitemden ise 3-5 sonuç gösteriyor sadece. Bunu sebebi nedir zamanla oturur mu?

Ayrıca eski sitemin sadece anasayfası yönleniyor... İç sayfalar 404 veriyor xenforo 301 yaparken ekstra bir işlem yapmama gerek var mı?

Kaç gün oldu bunları yapalı ?
Hocam 1 hafta 10 gün civarı oluyor ancak en az 1 ayda oturuyormuş öyle dediler. Son olarak eski linklerimin ana sayfa dışındaki adresleri 404 veriyor... Bunu nasıl çözerim eski site yine hostumdan 301 le yönlendirildi. Hala bende ulaşımı yani.

Arama motorlarında değişikliklerin yerin oturması demiyorum bakın sadce başlaması bile aylar sürebilir. Tamamının temizlenmesi ise ALLAH bilir :D yani aram motorlarında yapacağınız tüm değişimler için çok sabırlı olmalısınız.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.