Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Admin parolasini kaybettim

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Pandacik

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Merabalar. Admin parolasini kaybi sifremi unutdum talebi gondermeme ragmen mailimi bildiri gelmiyor nasil yapa bilirim

Çözüldü Admin parolasini kaybettim

+ olarak şunu da deneyebilirsiniz: Phpmyadmin üzerinden sql sorgusu kullanabilirsiniz. yeni_sifreniz alanına yeni şifrenizi girip sorguyu çalıştırın.

Kod:
UPDATE xf_user_authenticate
SET data = BINARY
    CONCAT(
        CONCAT(
            CONCAT('a:3:{s:4:"hash";s:40:"', SHA1(CONCAT(SHA1('yeni_sifreniz'), SHA1('salt')))),
            CONCAT('";s:4:"salt";s:40:"', SHA1('salt'))
        ),
        '";s:8:"hashFunc";s:4:"sha1";}'
    ),
scheme_class = 'XenForo_Authentication_Core'
WHERE user_id = 1;
+ olarak şunu da deneyebilirsiniz: Phpmyadmin üzerinden sql sorgusu kullanabilirsiniz. yeni_sifreniz alanına yeni şifrenizi girip sorguyu çalıştırın.

Kod:
UPDATE xf_user_authenticate
SET data = BINARY
    CONCAT(
        CONCAT(
            CONCAT('a:3:{s:4:"hash";s:40:"', SHA1(CONCAT(SHA1('yeni_sifreniz'), SHA1('salt')))),
            CONCAT('";s:4:"salt";s:40:"', SHA1('salt'))
        ),
        '";s:8:"hashFunc";s:4:"sha1";}'
    ),
scheme_class = 'XenForo_Authentication_Core'
WHERE user_id = 1;

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.