Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Admin Paneldeki uyarılar

Gurbetseli

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar;
admin paneline girdiğimde zararsız bir uyarı cıkıyor, yanlız ben görmek istemiyorum bu nedir nasıl bu uyarıyı deaktive edebilirim.
Yoksa mecbur destek paketimi almam gerek.
evcilforum-com.png

Xenforo lisans süresinin dolduğunu belirten bir uyarı mesajı. Lisans yenileme sonrası kalkacaktır.

Lisansım süresi yoki neden yenileyeceğim..
sanırım destek süresinin bittiği için uyarı veriyor.
bu uyarıyı kaldırma imkanı yokmu caba

Hakkatten bu ne lisansın süresi mi var .. linsasnlı dosyaları indiriyorsun bitti üst sürümlerden yararlanmak istersen lisans yenilersin bu uyarı sürekli kalan bir uyarıysa sinir bozucu.. misal vericem linsasım devam ediyor kullanıyorum son sürümü 2.2 yi ele alalım güncelim... 7 ay sonra lisansım bitti yani sürem bitti ne oluyor ben kaçak çay gibimi oluyorum.. değildir tabi öyle parasını vermişim almışım kiralamadım ki aldım.. bu destekle alakalıdır .. Burdada öyle değil mi ? Tema alıyoruz 1 sene sonra müşterilikten düşüyoruz ama ben o temayı aldım.. sadece güncellemelerden yararlanamıyorum..

XenForo satın alıyorsunuz. O sizin artık onda sorun yok.
Ama XenForo güncellemeri 1 yıl sonra ücretini ödeyerek indirebilirsiniz. Yada güncelsiz o şekilde kalabilir. Ben güncelleme yapabilmem için 55 dolar ödüyorum 1 yıl içinde çıkan güncellemeleri indirebiliyorum. Sizin olay bu, Güncelleme yapabilmeniz için 1 yıllık güncelleme ücreti ödemelisiniz. Ödemezseniz sorun yok mal sizin malınız, ama yeni güncellemeleri alamazsınız.
Sağmalı gibi olduk anla.. :)

Kimse arkadaşın asıl merak ettiği sorunun cevabını vermemiş. Aynı sorunu bende yaşıyorum şuan. xenforo lisanslı o konuda hem fikiriz ben güncellemek istemiyorum bu sebeple de bu uyarıyı kaldırmak istiyorum yok mu bunun bir çözümü???

Kimse arkadaşın asıl merak ettiği sorunun cevabını vermemiş. Aynı sorunu bende yaşıyorum şuan. xenforo lisanslı o konuda hem fikiriz ben güncellemek istemiyorum bu sebeple de bu uyarıyı kaldırmak istiyorum yok mu bunun bir çözümü???

Hayır kaldıramazsınız.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.