Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Admin Panel'de ki Meta Description Çekmiyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

KansızKurt

xFanatik
Kullanıcı
Selamlar Forumun Admin Panelin'den Meta Description Açıklamasına Açıklmama Yazıyorum Fakat Google Nedense İndex Almıyor

Acaba SS 'de ki Gibi FallBack mi Yapamıyor. Ama Kaynak Kodların'da Açıklamam Gözüküyor. bakın diğerlerinde mavi yazı ile fallback yazıyor value yazıyor fakat en alttaki description da bişey yazmıyor hata olabilir mi?
5400

Sorun orada olsa yine de sayfa kaynağında görünür. Şu an sayfa kaynağında görünmüyor ayrıca dediğiniz gibi olsa burada da çalışmaz.

Şu şekilde sıralamasını yapın bakalım

HTML:
<xf:set var="$siteName" value="{$xf.options.boardTitle}" />
<xf:set var="$h1"><xf:h1 fallback="{$siteName}" /></xf:set>
<xf:set var="$description"><xf:description /></xf:set>
<title><xf:title formatter="%s | %s" fallback="{$xf.options.boardTitle}" page="{$pageNumber}" /></title>

Eğer sorun devam ederse, birde eklentileri devre dışı bırakıp test edin.

Sorun orada olsa yine de sayfa kaynağında görünür. Şu an sayfa kaynağında görünmüyor ayrıca dediğiniz gibi olsa burada da çalışmaz.

Şu şekilde sıralamasını yapın bakalım

HTML:
<xf:set var="$siteName" value="{$xf.options.boardTitle}" />
<xf:set var="$h1"><xf:h1 fallback="{$siteName}" /></xf:set>
<xf:set var="$description"><xf:description /></xf:set>
<title><xf:title formatter="%s | %s" fallback="{$xf.options.boardTitle}" page="{$pageNumber}" /></title>

Eğer sorun devam ederse, birde eklentileri devre dışı bırakıp test edin.
Deniyorum Üstad, Fakat Eklenti Kullanmıyorum Bir Tane Uix'n Kendi Eklentisi Var

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.