Adblock Dedektörü Eklentisinin Engeli Geçiliyor

FBEKER

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
Web sitesi
discordforum.net
Merhaba Arkadaşlar Adblock Dedektörü Eklentisi Kolayca Bypass Ediliyor Eklentiyi Güncelleyin

Bypass Video

Kanalıma Abone Olun​

Son düzenleme:

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
XGT Master
Web sitesi
xenforo.gen.tr
:D:D güzel düşünmüşsünüz ancak olayı biraz özetleyeyim.
Şİmdi siz kodlar ile oynayarak pencereyi kapattınız,evet peki bir sonraki sayafaya geçtiğinizde? yinemi kodlar ile bunu yapacaksınız.
Ancak bunu yapmak için kod ile oynamanıza gerek yok ki. X butonunu kullarak zaten geçebilirsiniz bloklamayı. Burda amaç zaten kullanıcılara siteyi kullandırmamak değil,onları bu uyarı ile yıldırarak reklamlara izin vermelerini sağlamak.
Yoksa geçilmiyecek bir sistem yok,ancak sayfa yenilene kadar sayfa yenilendi yada değiştikten sonra yine önünüze gelecek bu uyarı.
Kısacası eklentide bir sorun yok tam olarak hedeflendiği gibi çalışıyor.

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
XGT Master
Web sitesi
xenforo.gen.tr
Evt X Butonu İle Kapatıldıgını Bende Biliyorum Sadece Kapatılamayan Halini Geçmeyi Gösterdim
Yani ne diyeyim bilmiyorum sonuçta css kodlarına erişebiliyorsanız bir uygulamanın style="display:none;" yaz geç. Bunun bir çözümüde yok biliyorsunuz ki. Peki o bloğu css kodu olmadan tasalamanın bir yolu varmı :S
Kısacası kaynak kodunu gördüğünüz her şeyi bir şekide aşabilirsiniz. PHP ile çalışabilir ama bu tür uygulamaların ne yazık ki css entegre edilmesi gerekli.
Ancak şu olur ise dediğiz işlem yapılabilir. Adblok kullanan kullanıcıyı başka sayfaya,boş bir sayfaya yöneldirebilirsiniz ki bu bezdirici değil kullanıcıyı kovucu bir yaklaşım olur.

Google ads alanı