Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Açılış sayfası html sorunu

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

datatr

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar web sitem üzerinde index.html oluşturdum fakat direk ana klasöre göndermeme rağmen açılışta index.php olarak görüntüleniyor.

.htaccess dosyasında bu şekilde yönlendirme DirectoryIndex index.html olarak yaptığımda ise sürekli o sayfada takılı kalmakta forum ana sayfasına geçmemektedir.

site adı : Private Serverlar Paylaşım ve Geliştirme Platformu
index sayfası da PvpGaming olarak görüntüleyebilirsiniz.

Amaç index sayfası çıktıktan sonra 10 sn içinde forum ana sayfasına geçmesidir.

suan index sayfanıza gırdıgımde 10sanıye sonra yonlendırdı forum sayfasına sorun nedır tam olarak

forums ayfasına yonlendırmemısınız htleyı sız https://pvp-gaming.com/threads/cumhuriyet-nedir-unutmayal%C4%B1m-unutturmayal%C4%B1m.203/ bolume yonlendırmısınız

htaccess dosyasında bu şekilde yönlendirme DirectoryIndex index.html yapmadım şuan yaptığımda html sayfasında sürekli takılı kalıyor.

İsteğim direk olarak ilk html sayfasının açılması ve yönlendirmesidir.

şuan yaptım yönlendirme tekrar denerseniz sorunu anlayacaksınız tam olarak sayfaya konuyu atıyor forum ana sayfasına geri dönmeyi denermisiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.