Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Açılan konuya her yorum yapıldığında altında reklam çıkıyor

aga_0074

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
değerli hocalarım benim sayfamda kim konu açarsa açsın o açılan konuya yapılan her yorumun altında reklam çıkıyor,benim burda sizşlerden isteğim ve ricam, ben her yorumun altında değil de örneğin : ben bir konu açtım ve yorumlar yapıldı 5 yorumda bir reklam olsa yazılan yorumun altında..her yorumun altında değilde 4 yada 5 youmda bir çıksa reklam böyle bir şansımız var mı...ben CPadmin panelenden baktım ama öyle bir seçenek göremedim..ama aynı öellik ve versiyonda başka bir siteye baktım 4 yada 5 yorumda 1 yorumun altında reklam görünüyor...yardımlarınızı bekliyorum değerli hocam...saygılar

Birebir olmasa da şu konu işinizi görecektir diye düşünüyorum :)

ustam işte sıkıntı orda nerde o yer bulamadım herşeyi buldum reklamla alakalı ama aynı sayfada yorum yapılan her yorumun altında çıkan reklamın yerini bulamadım gerçi onuda buldum da her yorumun değilde 5 yada 6. youmun altında çıkmasını istiyorum bu yorum yaptığımız yerde burda şuan tam benim istediğim gibi

Birebir olmasa da şu konu işinizi görecektir diye düşünüyorum :)

hocam reklam tanımlama yapmadan direk aşağıda verilen kodları uygulasam olmaz mı tabi eski kodu yedekledikten sonra

hocam reklam tanımlama yapmadan direk aşağıda verilen kodları uygulasam olmaz mı tabi eski kodu yedekledikten sonra
Ne yapılması gerektiğini net bir şekilde açıkladığımızı düşünüyorum :) Ama isterseniz dediğiniz gibi bir deneyin. Çalışmazsa konuda anlatıldığı şekilde yaparsınız ;)

Ne yapılması gerektiğini net bir şekilde açıkladığımızı düşünüyorum :) Ama isterseniz dediğiniz gibi bir deneyin. Çalışmazsa konuda anlatıldığı şekilde yaparsınız ;)
degerli hocam herşey için çok teşekkür ederim ve şuan o verdiğiniz linktekinin aynısını yaptım ve oldu...emeğine yüreğine sağlık....konu çözüldü olarak yapabiliri...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.