Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

6 tane udemy kursu+ forumda admin yetkisi

kamal12

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhabalar bana biri xenforo lisans konusunda yardim ede bilirmi karsiliginda 6+set udemy seti+ forumda admin yetkili yaparim farki yok ister 2el olsun ister kopyasi ama temiz xenforo olsun . bu arada Azerbaycannan katiliyorum kredi kartim yok dIye boyle takas etmek istiyen yardiim eden kardesler oldugundan eminim .kursda olacaklar hackingliye bagli konulardi, n*ll*d surumleri taradim coku mail loglari ile dolu.Kredi kartim yok oyuzden takas yapmak istiyorum . fark etmiyo eski surumleride olabilir bu arada Azerbaycandanim sizleri seviyoruz . kendim siber guvenlik arasdirnacisiyim . n*ll*d surumlerini 1-1 taradim php loglari buldum silende hata aliyorum . takas yapan kardesler ve yardim eden kardesler illaki bulunur . Birde aklinizda bir sey dolana biler ki ben neden baskasinin bilgisayarina giripte dosyalari cekmiyorum haram isler bana gore degil olmazsa caniniz sagolsun smf yukler kullanirim . Kendim xenforo designerim nulledlerde o kadar calistigim icin sorun yok. isdiyen ozelden kurulumu ile bagli sorular sora bilir. EYVALLAH????

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.