Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

503 - 404 Hataları ( Allah rızası için)

replikim

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar. ocağınıza düştüm yardım edin. rujmuj.com/forum adresinde önceden 1.5.x sürümünü kullanıyordum. Daha sonra dün önce 2.0.7 ve 2.0.10 sürümlerine güncelleme yaptım. Fakat güncelledikten sonra birsürü sorunla karşılaştım. Örneğin şablonlara adsense kodunu yapıştırdığımda javacript ve console hataları verdi. Daha sonra bu sorunlarla karşılaşınca tekrar 1.5 sürümüne dönüş yaptım bu kez de sitedeki herşeyi kaybettim. Sonra tekrar başka sürüm yükleyip tek tek tekrar oluşturdum. Ama bu kezde adminCP giriş yapamıyorum. Lütfen müsait olan arkadaşlar buradan ulaşsın. Tüm giriş cpanel site bilgilerini veririm. nolur Allah rızası için el atın. tüm emeklerim gitti

Sunucuda 5.6 PHP sürümü olduğu için 503 hatası vardı, onu düzelttim ancak sunucu XenForo destekli olmadığı için 403 hatası alınmaya devam ediliyor. Bundan dolayı bir süre böyle devam edecek.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.