Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

400.000 Üyesi olan THODEX'in Büyük Vurgunu.

netr0n

XGT
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
faruk-fatih-ozer_8286.jpg

Yerli kripto para borsası THODEX'in kurucusu ve CEO'su Faruk Fatih Özer’in yurt dışına kaçtığı tespit edildi. Özer'in Arnavutluk'un başkenti Tiran'a gittiği belirlendi. Ayrıca Cumhuriyet Tarihinin en büyük dolandırıcılığı olduğu da söyleniyor. Umarım bizim aramızda böyle bir mağduriyet yaşayan yoktur. Yaklaşık 16 milyar TL vurgun yapıldığı söyleniyor. Paranın büyüklüğüne bakılırsa bu olay çok ciddi sonuçlar doğuracaktır. Ayrıca şöyle bir araştırma yaptım, kripto para borsası kurmak hakikaten çok kolaymış. Demek ki merkeziyetsiz sistemlere çokta fazla güvenmemek gerekiyor.​

• Beğen
Tepkiler: MFA
bence tipi tertemiz .. zaten internetten alış veriş yaparken sima yüzde görmüyoruz .. şu güzel nur yüzlü bebe bana geçirse ne olur hakkını geçirmese ne olur ? diyenlerde çıkacak :D

bence tipi tertemiz .. zaten internetten alış veriş yaparken sima yüzde görmüyoruz .. şu güzel nur yüzlü bebe bana geçirse ne olur hakkını geçirmese ne olur ? diyenlerde çıkacak :D
Yatırdığı paraya göre diyorsun yani, birde nur yüzlü dolandırıcımız oldu :)

Durum gerçekten çok ciddi, intihar edeceğini söyleyen kullanıcıları var. Anlamadığım adamın biri 4 milyon TL tutuyor içinde yahu neye güvenerek 4 milyon TL tutuyorsun karını realize etsene. 4-5 manken, bir lüks araba, bir kaç hediye ps4 bu iş tamamdır :)

Bu işlerin ülkemizde moda olmasından korkuyorum, yatırımcı tarafında her kim olursa olsun. Adam milletin milyonlarını aldı flas dıskıyle beraber uzadı gitti krallar gibi yaşıyacak.

Allah dolandırıcınında vicdanlısına denk getirsin ne diyim.

Güleyim mi ağlayayım mı bilmedim ki :). Kime güvenecek bu insanlar kimin ipiyle kuyuya inecek, yazık!

Güleyim mi ağlayayım mı bilmedim ki :). Kime güvenecek bu insanlar kimin ipiyle kuyuya inecek, yazık!
Kanka cumhuriyet tarihinde böyle bir vurgun şekli yok. Teknoloji geliştikçe ufacık bir diske milyarlarca dolar sığabiliyor artık. Eskiden filmlerde olurdu bu :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.