Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel 301 yönlendirmesinde sorun yasiyorum

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

ebu

xFanatik
XGT Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba arkadaslar,

sitemi 301 ile yeni bir uzantiya yönlendirdim. Yanliz bir cok kullanicim siteye girerken sorun yasiyor.

sorun : Screenshot

bu sorunu nasil düzeltebilirim acaba.

saygilar.

.htaccess ile yönlendirdim google tollsdan tanimladim.

cloudflare kullaniyorum ayrica hocam.

Hocam .net uzantınızdaki DNS şu anki sunucunuzda değil mi?
Eğer öyle ise çözülmüş olması lazım. Ki şu an bende aktarıyor sorunsuz bir şekilde. Arkadaşlarınızda çerez olduğu için olabilir.

hocam cerezleri temizletip denettirdim. evet ayni sunucuda. sorun sadece arkadaslar olsa iyi ama yaklasik yüzde 80 hit kaybi var hic kimse giremiyormus sorduklarimin. sadece senin benim gibi webmasterler girebiliyor ama onlarda da cep telefonundan denettirdiklerim cepden giremedi.

hocam cerezleri temizletip denettirdim. evet ayni sunucuda. sorun sadece arkadaslar olsa iyi ama yaklasik yüzde 80 hit kaybi var hic kimse giremiyormus sorduklarimin. sadece senin benim gibi webmasterler girebiliyor ama onlarda da cep telefonundan denettirdiklerim cepden giremedi.
.net'e bağlı CloudFlare açık mı?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.