Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği 2x Eklenti Kurulamıyormu?

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

htsumer

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
1x'de eklenti kurmuştum. 2x yükseltince xml dosyası yükle olayı kaldırılmış. Anlamadığım şu anda bir sürü eklenti yapılıyor bunları 2x nasıl yükleyecekler. Lisanslı eklentilermi yüklenebiliyor? NAsıl?

Xenforo 2' de dışarıdan xml ile yükleme olayı kaldırıldı.
Örnek:
xf2install.png

xf1 de çalışan eklentiler, xf2 de çalışmıyor.
Eklenti sahipleri eklentilerini xf2 için uygun hale getirip xf2 ye güncelledilerse o eklentileri kullanabilirsiniz.Güncellemedilerse kullanamazsınız.
xf2 için tek yapmanız gereken eklenti dosyalarını ftp' ye atarak yönetici paneli > eklentiler bölümünden yükle (install) basmak

Eklentiyi attım ama eklentilerde yükle olayı yok hatta hiç görünmedi..

Eklenti xf2 eklentisi mi?
Klasörden çıkarınca upload klasöründe çıkıyorsa içinde bulanan src (js,styles) gibi dosyaları ana dizine atın.

Yok değil normal yapılanlar. Yok 1x kullanmıştım. 2x denemedim

xf1 eklentisi xf2 de çalışmaz boşa uğraşmayın.
xf2 için xf2 eklentisi gerekli.

Tamam teşekkürler.

bu eklenti credi eklentisi puan kazanarak dosya indirmeye yarayan hani xf1 de olan brauvin credit eklentisi gibi harici .xml dosyası var xf2 de eklenti instali biliyorum azçok kullanmıslıgım var neden ayrı .xml konmus anlamadım ondan dolayı sordum

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.