Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? 2FA doğrulama yapıldığı zaman ikon gösterme

Xuhan

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
1.jpg
2.jpg

3.jpg

"[MPL] - Verified User Group 2.1.6" eklentisini kurdum iconları ekledim fakat 2FA etkinleştirildikten sonra otomatik olarak ikonu vermiyor sistem manuel ekleyince problem olmuyor.

4.jpg

Peki kullanıcı terfi sonrası gerçekten sizin belirttiğiniz gruba geçmiş oluyor mu ?

Peki kullanıcı terfi sonrası gerçekten sizin belirttiğiniz gruba geçmiş oluyor mu ?
mesele o zaten abi ikon tamam terfi sistemi tamam ama " 2FA" etkinleştirdikten otomatik terfi almıyor. Ama manuel ekleyince problem yok. Sizin SMS onaylı kullanıcı sistemi gibi telefon doğrulanınca nasıl işliyorsa sistem aynısı bunda olmuyor

Terfi sistemindeki tüm mantık şu makalede anlatılmıştır, buna göz atmanızın faydası olacaktır. Ancak sizdeki sorun bence sayaçların güncellenmesini beklememekten kaynaklı. Yani sistem ne yazık ki anında tepki vermiyor bunun için programlanmış zaman aralıkları vardır. Makalenin en sonunda bununla ilgili olarak yapa bilecekleriniz de anlatılmıştır.

Anladım abi bir de makaleyi inceledikten sonra yapayım ve bekleyeyim ama şimdide şöyle bir şey var,

2 adımlı doğrulamayı kaldırıyorum
1679241473244.png
1679241490195.png
ama yine de sonrasında etkinleştirmemi istiyor ?

Kapatmak için şunu anlatıma göz atınız;

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.