Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

24 saatte 7 eklenti sınırı kalkmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

imas

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Değerli xenforo gen ailesi 24 saatte 7 eklenti sınırı kalkmalı çünkü forum sistemimizi düzenlerken eklenti elemek istediğimizde sizin değerli paylaşımlarınızı malesef sınırdan dolayı kullanamıyoruzz.

bu konu hakkında yonetimin bana/bizlere yardımcı omasını talep ediyorum
netr0n netr0n eTiKeT™ eTiKeT™

Son düzenleme:
Merhabalar @ I imas;

24 Saatte 7 eklenti sistemimizde şuanlik bir değişim düşünmüyoruz!!. Bunun nedenlerini tartışmalı ve açıklamalı bir çok konuda paylaştık.
Sitenizin düzenlenmesi için eklenti indirme hakkınız var 7 tane bence ideal 1 sayı bir çok forumda eklenti indirimi için ücret talebinde bulunulmakta ve bu 7 sayısı kadar büyük bir rakam malesef verilmemekte :) Günlük 3 eklenti hatta aylik 10 eklenti tarzinda indirimler sunan yerler var ücretli üye olarak biz bu tarz yerlerden değiliz daha esnek davranmaya çalışıyoruz.

Bunlari göz önüne aldiğimizda bizim sayfamızdaki sistem bence çok ideal. Günlük 7 adet eklenti ve ücretsiz üyelik. Bugün 7 yarın 7 eklenti 1 günlük sitemizde duracaksanız bu sizi 2 günlük sitemizde durmaya yarıyor amacimiz kimseyi mecburiyetten bunaltmak değil verilen emeğe bunu fazla görmeyelim.

Destek Forumların Kaderidir
Hit-Run Yapılması
Uyeyi Bagli Tutmak Adına
Gunluk 7 Uygulama Makuldur

sayın LaDezs LaDezs haklısınız lakin sizin sitelerle yıllardır eklenti indiriyoruz. Gerek vbulletin gerek diğer sitelerde yönetimin bütün paylaşımları sınırsınız ve açıktı bu durumda vbulletin sitesini türkiyenın en önde gelen sitesi ve destekçisi yapmıstı. Bundan dolayı paylaşımlarda engel olmamalı diye düşübüyorum. takdir yönetiminizin.

LAKİN biz üyelere de başka yerde arama yaptırmamanızı tavsiye ederimm. Yaparsınız yapmazsınız sizin bileceğiniz bi durum ben acizane fikrimi sundum.

Forumların amacı paylaşmak tartısmak ve paylaştıkça kaynasmak ve çoğalmak

sayın LaDezs LaDezs haklısınız lakin sizin sitelerle yıllardır eklenti indiriyoruz. Gerek vbulletin gerek diğer sitelerde yönetimin bütün paylaşımları sınırsınız ve açıktı bu durumda vbulletin sitesini türkiyenın en önde gelen sitesi ve destekçisi yapmıstı. Bundan dolayı paylaşımlarda engel olmamalı diye düşübüyorum. takdir yönetiminizin.

LAKİN biz üyelere de başka yerde arama yaptırmamanızı tavsiye ederimm. Yaparsınız yapmazsınız sizin bileceğiniz bi durum ben acizane fikrimi sundum.

Forumların amacı paylaşmak tartısmak ve paylaştıkça kaynasmak ve çoğalmak

Bu konuda haklısınız kendi tarafınızca düşünceleriniz için teşekkür ederim ama birde bizim tarafımızdan düşünün bu olayı ortaya aktif ve düzenli kullanılan eklentileri paylaşarak ve her türlü desteğini ÜCRETSİZ vererek giriyoruz. Hergün sürekli eklenti paylaşımıda yapmiyoruz buda ortada hergün 5 adet eklenti kursaniz veya yedi artik sayısı 3-4 günde sitenizde herşey stabil olarak çalışacak ve kurulumunu sorunsuz yapip kullanabileceksiniz.

Buradaki amacimiz bizim aslında kişi gelip ihtiyacini görüp gitmesin verilen emeğe saygısı ve en azindan bir yorumu bulunsun. Çok zor bir şey istemiyoruz bizim toplumumuz genellikle aldim gittim işimi gördüm eyvallah! mantığında bunun önüne bu şekilde geçmeye çalışıyoruz.

Şu yönüde var misal bu zamana kadar paylaşılmış eklentileri düşünün 1 hafta veya 10 güne hepsini indirebilirsiniz sınırlamalara varsayarsak
indirilcek eklenti kalmayinca yenisi eklenince o gün direk indirebiliceksiniz ve direk faydalanacaksiniz. Çok büyük bir arşivimiz yok xenforoda kaynaklar sayfamızda belli birde bütün eklentileri her sayfaya kurmakta mantıksız her sitenin ihtiyaci ve gereksinimi bellidir. Herkes sizin gibi bu tarz konularda duyarlı değil siz rahatsızlığınızı dile getirip güzel bir şekilde konunuzu açtınız ama genellemeye vurduğumuz zaman çoğu kişi ihtiyacimi gördüm gideyim mantığında bizim amacımız burada düzenli olarak takip edeceğimiz yeniliklere ayak uydurabileceğimiz bir topluluk yaratmak.

Yinede bizi bu konuda haksız buluyorsanız yönetici arkadaşlarıma veya bana ulaşın istek ve ihtiyaçlarınıza yardımcı olmaya çalışalım. Burada amacımız kimseye zorluk çıkartmak değil DESTEK yaratmak : ) :)

Sayın LaDezs LaDezs, asla sizi haksız bulmuyorum kesinlikle haklısınız.ayrıca düşünceşleriniz için çok teşekkür ederim.
Genele vurunca haklısınız. acizane olarak ben düşüncelerimi beyan ettim. Sizde anlayışla karşıladığınız için teşeşkür eder saygılarımı sunarım

Kullanıcımız bir istekte bulundu gerekli açıklamalar yapıldı. İki tarafta birbirini anladığına göre konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.