Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

2010 Yılındaki Sitem

Turkgucu21

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba biran aklıma geldi bilirsiniz eskiden forumlar çok güzeldi facebookun olmadığı vardıda daha tutulmamıştı recep ivedik sağolsun :D o yılları geri arıyorum gerçekten 11.000 üyeli forumum askere gidince sahipsiz kaldı güvenebilecek kimsede yoktu yanımda forum gitti öylece eğer acık olsaydı turkmmo.com ile aynı zamanda başladık benden içerik alırdı şimdi turkmmo.com 2,161,609 üyesi var işte sitemin eski hali WarRock Hack Team o zamanlar vb3 revajda idi :D

Ever sosyal medyalar forumları ne yazık ki tüketti,bitirdi artık forumların geleceği de fazla yok zaten. Ancak içerik seçimi artık çok önemli öyle hos sohbet muhabbet devri kapandı. Forum artık bir sömürü aracıdır sadece ne yazık ki..

Maalesef sosyal ağlar forumlara darbeyi indirdi. Ama yinede kalıcı bilgi her zaman forumlarda. O yüzden her telden forum açanlar tutunamıyor bir alanda hizmet veren forumlar ayakta kalır düşüncesindeyim. Eskiden bir forumda moderatör olmak falan üyeler için mareşal ünvanı almak gibi idi. Ama bakıyorsun şimdi forumların yüzüne bakan yok. Tabii eskiden bir forum açıp bunu yürütmekte zordu. Bugün bizim yaptığımız gibi forum destek sitelerini bulmakta zordu yani bilgisi olmayan birinin forumu ayakta tutması da zordu. Bugün ne enteresandır ki admin şifresini değiştiremeyen kişilerin bile forumları çok çok iyi yerlerde. Ama sorsan efendim siz Türkçe dil dosyası yayınlıyorsunuz ama footer'da linkiniz var diyebiliyor. Yani artık işi bilende bilmeyende forum açabiliyor forumun tutulması bence artık tamamen içerik ile alakalı. İyi analiz etmek gerekiyor ;)

Forum artık ekip işi ben önceden tek başıma işi götürüyordum dediğiniz gibi üyeler mod olmak için can atıyordu şimdi ise normal üye bulamıyorsun :) bu çok acı verici bir durum. Oyun forumları hala ayakta tabi sağlam içeriğin varsa benim kafamda güzel bir proje var ama coder bulamıyorum bulsam çok karlı bir projem var

Forum artık ekip işi ben önceden tek başıma işi götürüyordum dediğiniz gibi üyeler mod olmak için can atıyordu şimdi ise normal üye bulamıyorsun :) bu çok acı verici bir durum. Oyun forumları hala ayakta tabi sağlam içeriğin varsa benim kafamda güzel bir proje var ama coder bulamıyorum bulsam çok karlı bir projem var

Tek başınıza zaten forum kurmanın bir anlamı yok. Sağlam bilgi birikiminiz var ise veya forum alanında tek olacaksa tekte yapılır. Ama bir ekibiniz var ise, çok daha iyi olur tabii. İnşallah projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Sevgiler.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.