Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

2 tema arasında kaldım tavsiye

turkmaxi

Aktif kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
Web sitesi
www.turkmaxi.org
Arkadaşlar 2 tema üzerinde çalışıyorum birinde çok uğraştım eksikler var tabii tamamlayacağım ama yine de hangisi üzerinde yoğunlaşsam tavsiye verir misiniz?

2.Tema

1.Tema 1. Tema üzerinde daha çok çalıştım. 2.tema yeni yükledim.Değişikliklere gideceğim.

wmgerecleri

Sabit kullanıcı
XGT 2 kullanıcı
insanların sevdiği sade görünümdür eğer çok renk ve eksik kısımları bırakırsan gitmez bence eski turkmaxi vbulletin daha güzeldi insanın hevesi geliyordu xenforo bana artık hitap etmiyor

turkmaxi

Aktif kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
Web sitesi
www.turkmaxi.org
insanların sevdiği sade görünümdür eğer çok renk ve eksik kısımları bırakırsan gitmez bence eski turkmaxi vbulletin daha güzeldi insanın hevesi geliyordu xenforo bana artık hitap etmiyor
Ben de vbulletin taraftarıydım ama çok geri kaldı vbulletin.En büyük hatayı 3 versiyonundan 4 e geçişte yapmıştım.O zaman oturmuş bir site vardı.Şimdi tekrar uğraşıyorum.Çok renkli bende sevmiyorum o yüzden olabildiğince gece temasını sade tutmaya çalıştım.Eksikleri var tabii uğraşıyorum.Yorum için teşekkürler

BReZza

Kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
Ben tarafımı belli ettim gece teması olarak hatta benimle de paylaşırsan çok makbule geçer :)