Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

2.1 fa fa icon sorunu ve tema sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

17mart

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
önek 2.1. uygulayacak yöntem yokmu birde default veya güzel modifiye olmus tema arıyorum yardımcı olacak varmı

Sen ne terbiyesiz ne karektersiz bir insansın ya.Yav gelip temamı kullanıyorsun bi anda ip adresimi yasaklıyorsun o temayı sil bir daha da içinden ne olursa olsun kullanma!

bir kere ben yuklemedim orhan yuklemiş 2 bu ettiğin hakaret yanına kalmayacak bebek haddini aştın artık

bir kere ben yuklemedim orhan yuklemiş 2 bu ettiğin hakaret yanına kalmayacak bebek haddini aştın artık
Zamanında geldik sana sitende yardım ettik konuştuk sonra geldik rica ettik temana ekleme diye sonra yije ekledin ekleme dedim yine ekledin temamı kurmuşsun hadi dedim özür dileyeyim bi konuşalım dedim a bide ne göreyim hesabım silinmiş ve ip adresim yasaklanmış :) Şimdi bu durumda kim suçlu oluyormuş cevap ver bakalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.