Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

2.1.7'i 2.2.0'ye güncelleme

sansürü anlayamadım
Lisanslimi / Lisanssız mı demek istedi arkadaşımız. sorunuza gelicek olur isek.

Lisanslı bir kullanıcı iseniz ve lisansınız güncel sürümü destekliyor ise admin panele giriş yaptığınızda Güncelleme uyarısı alırsınız. (Güncel sürüm desteğiniz yok ise lisansınızı yükseltmeniz gerekmektedir)
Lisanssız bir kullanıcı iseniz yüklemek istediğiniz güncel sürümü ftp aktarıp siteismi.com/install komutu verince oto upgrade sayfasına yonlenirsiniz. ve İşleminizi tamamlarsınız. (kullandığınız dosyalara dikkat edin. Güvenlik sorunu yaratır bu durum önerilmez )

Lisanslimi / Lisanssız mı demek istedi arkadaşımız. sorunuza gelicek olur isek.

Lisanslı bir kullanıcı iseniz ve lisansınız güncel sürümü destekliyor ise admin panele giriş yaptığınızda Güncelleme uyarısı alırsınız. (Güncel sürüm desteğiniz yok ise lisansınızı yükseltmeniz gerekmektedir)
Lisanssız bir kullanıcı iseniz yüklemek istediğiniz güncel sürümü ftp aktarıp siteismi.com/install komutu verince oto upgrade sayfasına yonlenirsiniz. ve İşleminizi tamamlarsınız. (kullandığınız dosyalara dikkat edin. Güvenlik sorunu yaratır bu durum önerilmez )
Ustad yeni xenforodan lisans aldim. 2.1.6 yi 2.2.1 e nasil yukselticem?
Orjinal 2.2.1 dosyalarini indirdim..Bundan sonra ne yapmam gerekir.. Hatasiz ve sorunsuz forumu 2.2.1 e guncellemek istiyorum..

Yardim edermisin?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.