Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

1 ay etkisinden çıkartmayacak bir film ?

larcox

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Evet , var mı önerebileceğiniz psikoloji tarzında etkileyici filmler? 🙃

Etkisinden çık yahu. Neden etkisinde kalasın ki :D

LaDezs LaDezs film arşivi iyidir. Ben yaşlandım artık, çoluk çocuk derken film izlemeye zamanda kalmıyor ama var bildiklerim aklıma geldikçe eklerim.

Konu için teşekkürler. ;)

Etkisinden çık yahu. Neden etkisinde kalasın ki :D

LaDezs LaDezs film arşivi iyidir. Ben yaşlandım artık, çoluk çocuk derken film izlemeye zamanda kalmıyor ama var bildiklerim aklıma geldikçe eklerim.

Konu için teşekkürler. ;)
Öyle hocamda sıradan filmlerde pek sarmıyor. Böyle biraz sıra dışı iyi oluyor 😅

Netflix , Blutv Diyorum gerisi geliyor artık filmler bu alanlara yoneldi en son çıkan seriden bengri tavsiye ederim 4 bölüm yayınlandı ilginç işler dönüyor :D

Netflix , Blutv Diyorum gerisi geliyor artık filmler bu alanlara yoneldi en son çıkan seriden bengri tavsiye ederim 4 bölüm yayınlandı ilginç işler dönüyor :D
İlgimi çekti ben ona bir bakayım :)

Benimde bir tavsiyem olsun benjamin button'ın tuhaf hikayesi filmini izle etkisinde kalırmısın bilmem ama güzel etki yapacağına inanıyorum :)

Asgari ücret komisyonu toplantıları 6.7 imd puan full gerilim 12 ay etki yapıyor abi..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.