Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
XenForo Tab BBCODE

BBcode Xenforo tab bbcode 1.1.0

indirmek için izniniz yok

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
eTiKeT™ kullanıcı adlı kişi yeni bir kaynak yayınladı:

Kaynak başlığı XenForo Tab BBCODE - XenForo Tab BBCODE - Konu içinde tab menü ile içerik yayını yapabilirsiniz.

Kaynaktan kısa bir alıntı:
XenForo Tab BBCODE
XebForo Sistemi için kodlanmış ve ücretsiz olarak dağıtılan BBCODE.
işlevi ise konu içinde Tab seçenekler ekleyerek konularınıza daha pratik hale gertirebilirsiniz.​

Kurulum
Ekde bulunan sıkıştırılmış dosyayı çekin.
  1. Upload klasörünün içerisindekileri FTP upload edin.
  2. Adminpc >> Eklentiler >> Eklenti Yükle Alanından xfa_bbcode_tabs_1.1.0.xml dosyasını içeri...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

eTiKeT™ kullanıcı adlı kişi yeni bir kaynak yayınladı:

Kaynak başlığı XenForo Tab BBCODE - XenForo Tab BBCODE - Konu içinde tab menü ile içerik yayını yapabilirsiniz.

Kaynaktan kısa bir alıntı:

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Merhaba şu şekilde bbcode ile medya koymak istedim ama sonuç alamadım yardımcı olabilir misiniz acaba ?

[tabs] [tab=Baslik 1][media=youtube]oHg5SJYRHA0[/media][/tab] [tab=Baslik 2]İcerik 2[/tab] [/tabs]

* satır içi kod a aldım ama yine de böyle yaptı bu arada
[doublepost=1502728928,1502727582][/doublepost]sordum ama kendim cevabı buldum bbcode tab içinde medya oynatmak için medyadan önce mutlaka yazı yazmak gerekiyor örneğin " gündüz masallar[medya=...][/medya] " gibi

Konu açamadığım için buraya yazdım.

Devamını oku bb kodunu bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.