Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XenForo Kurulumunda Böyle Bir Sorunla Karşılaşıyorum

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

kuzubey

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar Xenforo 2.x'i siteme kurdum fakat "An exception occurred: [ErrorException] [E_WARNING] gc_collect_cycles() has been disabled for security reasons in src/XF/Mvc/Entity/Manager.php on line 826" hatasıyla karşılaşıyorum forumu kuramıyorum. Hosting firmasına "gc_collect_cycles()" koduna izin vermelerini istedim kabul etmediler bunu aşmanın başka bir yolu yok mu ?

Çözüldü XenForo Kurulumunda Böyle Bir Sorunla Karşılaşıyorum

Paylaşımlı sunucularda açmayabilirler. XenForo için tam uyumlu hosting bulmak gerçekten zor. Önerilen de zaten size ait bir vds vs olması. Eğer xenforo uyumlu bir sanal sunucuya ihtiyacınız var ise yardımcı oluruz.
Paylaşımlı sunucularda açmayabilirler. XenForo için tam uyumlu hosting bulmak gerçekten zor. Önerilen de zaten size ait bir vds vs olması. Eğer xenforo uyumlu bir sanal sunucuya ihtiyacınız var ise yardımcı oluruz.

Çözüm
Hocam VDS fiyatları çok pahalı değil mi ? öğrenciyim yaklaşık 120 TL verdim fakat geçici olarak yine kapatmayacaklarını söylediler

Hocam VDS fiyatları çok pahalı değil mi ? öğrenciyim yaklaşık 120 TL verdim fakat geçici olarak yine kapatmayacaklarını söylediler

Haklısın. Şimdi öğrenci isen, önceliğin makarnanı ve ketçabını düşüneceksin kardeşim. Sonra bu forum işlerini ve giderlerini. ;)

Eğer orası karşılamıyor ise sizin gereksinimlerinizi para iadesi alın bir de şu https://www.guzel.net.tr/ firmaya gidip alın ama önce sorun xenforo gereksinimlerinizi karşılıyor mu.

Limitsiz olan paketlerden birini alabilirsiniz. Sanırım limitsiz olan 2 paket var birinde tek site diğerinde bir den fazla site çalıştırabiliyorsunuz ihtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz.

Limitsiz olan paketlerden birini alabilirsiniz. Sanırım limitsiz olan 2 paket var birinde tek site diğerinde bir den fazla site çalıştırabiliyorsunuz ihtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz.
Hocam limitsiz olan paket Linux Hosting'de mi bulamadım da

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.